O Nas

Studio Kuchni przy ul. Pleszowskiej 29 nieopodal ul. Opolskiej, powstało w 1991 r., co czyni nas jedną z najstarszych firm kuchennych w Krakowie. Wielkie doświadczenie które zdobyliśmy przez te lata, pozwala nam, dać Państwu produkt którego oczekujecie.

U nas możecie Państwo zrealizować plany o pięknej kuchni, funkcjonalnej szafie wnękowej lub zaprojektować całe mieszkanie.

FORMAT home to grono pasjonatów meblarstwa: doświadczonych projektantów, technologów drewna, stolarzy, montażystów – profesjonalistów w swoim fachu – którzy czerpią satysfakcję zawodową z zrealizowanych zadań.

Nasze studio – galeria zdjęć

formatstudio1–5
formatstudio1–6
formatstudio1–2
formatstudio_104-Edit-Edit
formatstudio1–4
formatstudio
formatstudio1–3
formatstudio1
formatstudio1-
formatstudio1–7
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
formatstudio1--5
formatstudio1--6
formatstudio1--2
formatstudio_104-Edit-Edit
formatstudio1--4
formatstudio
formatstudio1--3
formatstudio1
formatstudio1-
formatstudio1--7
previous arrow
next arrow

Nasz zespół

Agnieszka Ćwiertniak-Jania

Właścicielka FORMAT home

Z wykształcenia projektant wnętrz. W zawodzie pracuje od 2000 r. Dba o harmonijne połączenie : jakości, dobrego wzornictwa i funkcjonalności. Pozostaje wierna maksymie: „mniej znaczy więcej”. Inspiruje ją natura, podróże i ludzie.

Dariusz Jania

Projektant szaf i mebli, pasjonat meblarstwa, działa w zawodzie od 2007r.

W swej pracy wsłuchuje się w potrzeby i upodobania klienta by dać im produkt o jakim marzą. Jest kolekcjonerem ciekawych pomysłów. W życiu ceni indywidualność oraz oryginalność.

A także wiele wiele innych osób… które z nami pracują. To świetni fachowcy w każdym zakresie, koniecznych do wykończenia Państwa nieruchomości. Od ekip remontowych, przez instalatorów, fliziarzy, montażystów mebli, stolarzy, kamieniarzy, parkieciarzy, metaloplastyków, kominkarzy, szklarzy, fachowców od nagłośnienia, tapeciarzy, krawcowych itd. aż po ekipy sprzątające.


    Załącz CV

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (Imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora strony kuchnieformat.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do Kuchnie Format, w celu umożliwienia odpowiedzi.