O NAS

Studio Kuchni przy ul. Pleszowskiej powstało w 1991 r., co czyni nas jednym z najstarszych firm kuchennych w Krakowie. Wielkie doświadczenie które zdobyliśmy przez te lata, pozwala nam dać Państwu produkt którego oczekujecie.

U nas możecie Państwo zrealizować plany o pięknej kuchni, funkcjonalnej szafie wnękowej lub zaprojektować całe mieszkanie.

Studio FORMAT to grono pasjonatów meblarstwa: doświadczonych projektantów , technologów drewna, stolarzy, montażystów - profesjonalistów w swoim fachu - którzy czerpią satysfakcję zawodową z zrealizowanych zadań.

 

NASZE STUDIO

Galeria zdjęć

  szafy przesuwne małopolska kuchnia nowoczesna Kraków kuchnia nowoczesna małopolska garderoby małopolska

Studio Kuchni Format

ul. Pleszowska 29 , 31-228 Kraków

 

TRZON ZESPOŁU STUDIA FORMAT STANOWIĄ

 

home staging kraków

Agnieszka Ćwiertniak-Jania

Właścicielka Studio Kuchni FORMAT

Z wykształcenia projektant wnętrz. W zawodzie pracuje od 2000 r. Dba o harmonijne połączenie : jakości, dobrego wzornictwa i funkcjonalności. Pozostaje wierna maksymie: „mniej znaczy więcej”. Inspiruje ją natura, podróże i ludzie.

szafy wnękowe małopolska

Barbara Mrowiec

Z zawodu i pasji dekorator wnętrz

Miłośniczka kuchni śródziemnomorskiej, podróży i mody. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Odpowiedzialna za współpracę z architektami i biurami projektowymi.

meble na wymiar kraków

Dariusz Jania

Projektant szaf i mebli, pasjonat meblarstwa, działa w zawodzie od 2007r.

W swej pracy wsłuchuje się w potrzeby i upodobania klienta by dać im produkt o jakim marzą. Jest kolekcjonerem ciekawych pomysłów. W życiu ceni indywidualność oraz oryginalność.

Polecamy:

szafy wnękowe Kraków

szafy przesuwne Kraków